Zimowisko na Czarnej Górze 2020

Termin: 12.01.2020 - 18.01.2020
Wolne miejsca: 27

Cena od: 1 300,00 PLN/os.

Stronie Śląskie to niewielkie uprzemysłowione miasto w szerokiej i rozgałęzionej dolinie rzek: Białej Lądeckiej, Morawki i Siennej Wody. Cztery pasma górskie wydzielają dolinę, w której leży Stronie Śląskie: od północy Góry Złote, od południowego wschodu Góry Bialskie, od południa Masyw Śnieżnika zaś od zachodu góry Krowiarki. Od lat znane jest z huty szkła kryształowego - Huty Violetta, założonej w 1864 roku.
W zimie Czarna Góra Resort przyciąga narciarzy i snowboardzistów z całej Polski 20-stoma trasami o różnym poziomie trudności. Łagodnie nachylone stoki to idealne miejsce dla początkujących, zaś czerwone i czarne szlaki zostały zaprojektowane z myślą o tych najbardziej doświadczonych. Warto wspomnieć, że ratrakowane dwa razy dziennie trasy narciarskie posiadają homologacje FIS i są wyposażone w nowoczesny system naśnieżania, a dzięki własnemu oświetleniu umożliwiają nocne jazdy. Za transport na stoku odpowiada sześć wyciągów, trzy koleje linowe oraz cztery taśmy. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje sześcioosobowa, nowoczesna Luxtorpeda, która dociera na szczyt Czarnej Góry (1150 m n.p.m.) w 3 minuty. To także doskonały środek transportu poza sezonem zimowym.

ZAKWATEROWANIE
O. W. „Szekla” Stronie Wieś 39, 57-550 Czarna Góra,
www.szekla-czarnagora.pl
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja + 2 dodatkowe obiady), Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
Wyjazd
Basen Delfin Skoczów 12 stycznia 2020 r. o godz. 9:00
Przyjazd
Basen Delfin Skoczów 18 stycznia 2020 r. o godz. 18:30

CENA
1300,00 zł/os.. obejmuje:
Transport autokarem Skoczów – Czarna Góra i z powrotem, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie z wyżywieniem j.w., 1 x wejście na basen w Kłodzku, kulig, gry i zbawy na powietzu, opiekę kadry.
Dopłata:
200,00 zł Program Zimowa Przygoda obejmuje: Wycieczka: Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Twierdza Kłodzko, Spacer w Chmurach, 1x wyjście na basen
700,00 zł Program Szkolenie Narciarskie obejmuje: karnet narciarski 5 dni, Szkolenie z Instruktorem PZN (18 h), wypożyczenie sprzętu narciarskiego(narty, buty, kijki, kask)
Zniżka 100,00 zł swój sprzęt narciarski.
Program rusza przy zapisaniu się min. 8 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku w wysokości 400,00 zł, wypełnienie formularza na stronie www.depka.pl, podpisanie umowy i karty kwalifikacyjnej w terminie 7 dni po zgłoszeniu. Resztę kwoty należy wpłacić najpóźniej 14 dni przed zimowiskiem.

Pliki do pobrania:

Umowa Czarna Góra

Karta Kwalifikacyjna

Oferta Czarna Góra

Ogólne Warunki Umowy

Zgoda Marketingowa

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji

 

Formularz zgłoszeniowy


Dane zgłaszającego


Dane do faktury VAT


Uczestnicy


Dodatkowe informacje

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij