Wycieczki szkolne

Edukacja szkolna obejmuje nie tylko godziny spędzone w salach lekcyjnych. Poza wiedzą podręcznikową równie ważne jest doświadczenie, które dzieci i młodzież zdobywają poza murami placówki oświatowej. Wybierając się na wycieczki szkolne poznają nowe miejsca lub odkrywają je na nowo.

Zalet podróżowania jest wiele. Warto od najmłodszych lat zarażać dzieci pasją do poznawania świata i zaszczepiać w nich ciekawość. Wycieczki szkolne to dobry krok w tym kierunku, który dodatkowo stanowi bardzo atrakcyjne urozmaicenie od codzienności.

Wycieczki szkolne – nasza oferta

Rozbudowana oferta naszego biura podróży z Kołobrzegu umożliwia organizację jedno-, dwu- oraz trzydniowych wypraw dla uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Proponujemy ciekawe i tematycznie zróżnicowane autokarowe wycieczki szkolne:

  • do okolicznych miejscowości (Łeba, Międzyzdroje, Gdańsk),
  • do miast i ośrodków turystycznych na terenie całej Polski (Kraków, Toruń, Poznań),
  • za granicę (Berlin, Stralsund, Krausnick),

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Jeśli po konsultacjach z młodzieżą, rodzicami i pozostałymi pedagogami uznacie, że macie własny plan na podróż, zorganizujemy wycieczki szkolne odpowiadające Waszym kryteriom. Na życzenie gotowi jesteśmy przygotować ofertę dostosowaną do osobistych preferencji, życzeń i pomysłów. Wycieczki szkolne organizowane przez nas nigdy nie są nudne!

Nie tylko standardowe wycieczki szkolne

Jako biuro podróży organizujemy nie tylko standardowe wycieczki szkolne. W naszej ofercie znajdują się również:

  • zimowiska,
  • letnie obozy dla dzieci i młodzieży
  • wyjazdy rodzinne

A wszystkie wyjazdy i kolonie dla dzieci odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Oznacza to, że możesz być w pełni spokojny o swoje dziecko. Zaufana kadra wychowawców oraz animatorów, doświadczony organizator i współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz ośrodkami noclegowymi to gwarancja bezpiecznego wyjazdu. Wycieczki szkolne planujemy z należytą starannością, dbając o ich spokojny przebieg.

Zachęcamy do kontaktu w celu rezerwacji wybranej oferty lub przedstawienia nam własnego planu. Wspólnie opracujemy jego koncepcję, która w pełni zadowoli ciekawych świata uczniów, pedagogów oraz rodziców.

Zapraszamy do kontaktu

  • osobistego w biurze DEPKI w Hali Milenium przy ul. Łopuskiego 38 w Kołobrzegu,
  • telefonicznego 730-55-61-61
  • e-mailowego: travel@depka.pl

Poniżej prezentujemy przykładowe wycieczki szkolne wraz z cenami organizowane przez firmę Depka.

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij