Obóz Letni 2024

Lokalizacja: Borne Sulinowo - Polska

Termin: 22.06.2024 - 28.06.2024
Wolne miejsca: 2

Cena od: 1 650,00 PLN/os.

formularz zgłoszeniowy

Borne Sulinowo jest to niewielkie miasto, które zyskało swoją popularność głównie dzięki swojej historii związaną z obecnością wojsk radzieckich.
Podczas zimnej wojny miasto było jednym z tzw. "miast zamkniętych", czyli miejscem, do którego dostęp był ograniczony dla osób cywilnych.
Obecnie Borne Sulinowo rozwija się jako miejscowość turystyczna, a także posiada infrastrukturę związaną z lokalną gospodarką. W mieście znajdują się również zabytki związane z okresem, gdy służyło jako garnizon radziecki.
Ze względu na obecność jezior, Borne oferuje możliwości uprawiania różnych sportów wodnych, co przyciąga miłośników rekreacji na świeżym powietrzu

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy WinCamp BORNE, ul. Chabrowa 1, 78-449 Borne Sulinowo, www.wincamp.pl
Położony jest w odległości 200 m od linii brzegowej z dostępem do plaży, otoczony dużym terenem rekreacyjnym. Pokoje 4-7 osobowe, każdy z własną przestronną łazienką są zlokalizowane w parterowym budynku murowanym, który posiada trzy niezależne wejścia. Obiekt jest monitorowany, ogrzewany. Kuchnia to mieszanka tradycji i nowoczesności, która zachwyca podniebienia. Serwujemy pyszne posiłki, dostosowane do potrzeb naszych gości, w tym również diety wegetariańskie i wegańskie.
Bezpośrednio na ośrodku znajdziecie miejsce na ogniska, grilla, mini boiska do piłki nożnej, mini koszykówki, boiska do siatkówki plażowej, ściankę wspinaczkową i trampolinę.

KOSZTY UCZESTNICTWA
CENA 1650,00 ZŁ/OS. OBEJMUJE:
Transport autokarem, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie z wyżywieniem(j.w.), zajęcia sportowo-rekreacyjne
Warunkiem rezerwacji miejsca na obóz jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.depka.pl oraz opłacenie (bezzwrotnego) zadatku w wysokości 100 zł do dnia 29 marca 2024 r. Ilość miejsc ograniczona. Resztę kwoty należy wpłacić najpóźniej do 21 dni przed Obozem.
Dodatkowo płatne:
- Flyboard – 100,00 zł/os na jeziorze

Istnieje możliwość wykupienia Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Bezpieczne Rezerwacje z wyjazdu(31 powodów rezygnacji i 3 świadczenia). Zwrot 100% ceny imprezy. Koszt 60,00 zł Rezygnacja Super i Przerwanie, 80,00 zł Choroby Przewlekłe(CP) lub Kwarantanna(CQ), 100,00 zł Rezygnacja Super i Przerwanie CP+CQ.

Wyjazd: 22 czerwca Parking przed Pływalnią Floating Arena godz. 10:00
Przyjazd: 28 czerwca Parking Pływalnia Floating Arena ok godz. 14:00

Szczegółowe informacje u trenerów.

Dane kontaktowe organizatora: Biuro Podróży DEPKA TRAVEL, Szkółka Pływacka DEPKA – Karol Torcz ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg tel. 730-55-61-61 e-mail: travel@depka.pl

Konto: Mbank 74-1140-2004-0000-3602-4583-0590

Obozy i kolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty. SP DEPKA jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 14/16 i posiada Gwarancję Ubezpieczeniową Signal Iduna

UWAGA!!!
PROSZĘ NAJPIERW WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I POCZEKAĆ NA UMOWĘ ZWROTNĄ Z WSZYSTKIMI NIEZBEDNYMI INFORMACJAMI

Pliki do pobrania:

 Umowa wzór do wglądu

 Oferta Obóz Borne Sulinowo

Ogólne Warunki Umowy

Zgody marketingowe

 Karta Kwalifikacyjna Borne

 Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji

 

Formularz zgłoszeniowy


Dane zgłaszającego


Dane do faktury VAT


UczestnicyDodatkowe informacje

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij