Summer Camp 2024 Torre Pedrera

Lokalizacja: Rimini - Włochy

Termin: 16.07.2024 - 25.07.2024
Wolne miejsca: 41

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

Cena od: 3 050,00 PLN/os.

formularz zgłoszeniowy

Rimini to urocze miasto położone nad Morzem Adriatyckim we wschodniej części Włoch, w regionie Emilia-Romania. Jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Italii, znany głównie ze swoich pięknych plaż, bogatej historii oraz animowanego życia nocnego.
Głównym punktem atrakcyjności Rimini są jego plaże, które przyciągają turystów z całego świata. Długością przypominającej diamenty Riviera Romagnola, plaże Rimini oferują nie tylko doskonałe warunki do opalania i kąpieli, ale także liczne bary, restauracje i klubów plażowych, które zapewniają rozrywkę przez cały dzień.
Historia Rimini sięga czasów starożytnych, co można zobaczyć w postaci zachowanych zabytków. Jednym z najbardziej imponujących jest łuk triumfalny Augustusa, wzniesiony w I wieku p.n.e., który stanowi część dawnych fortyfikacji miasta. Wiele zabytków związanych jest także z okresem rzymskim, takich jak amfiteatr, termalne łaźnie czy również starożytny most Tiberius.
Rimini ma również bogatą kulturę i sztukę. W centrum miasta znajduje się urokliwa starówka, gdzie można podziwiać średniowieczną architekturę, wąskie uliczki i malownicze place. Wielu turystów przyciąga również dom, w którym urodził się słynny filmowiec Federico Fellini, który pochodzi właśnie z Rimini.
Po zachodzie słońca miasto ożywa jeszcze bardziej. Tutejsze lokale, bary i kluby są znane z dynamicznej atmosfery i imprez do białego rana, co przyciąga miłośników nocnego życia z całego świata.
W skrócie Rimini to nie tylko malownicze plaże i słoneczna pogoda, ale także fascynująca historia, kultura i niekończąca się rozrywka, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce na letnie wakacje dla każdego.
Mimo że Torre Pedrera jest miejscowością spokojną, to jednak oferuje wiele atrakcji dla turystów. Wzdłuż nabrzeża znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i sklepy, gdzie można spróbować lokalnej kuchni oraz kupić pamiątki. Wieczorami można spacerować po promenadzie, delektując się widokiem zachodu słońca nad morzem.
W okolicy Torre Pedrera znajdują się także inne atrakcje wartych odwiedzenia, takie jak Park Miniatur "Italia in Miniatura", gdzie można podziwiać repliki najważniejszych zabytków i budowli Włoch w skali 1:25, oraz Park Safari Ravenna, który oferuje możliwość zobaczenia egzotycznych zwierząt w ich naturalnym środowisku.

ZAKWATEROWANIE
Hotel Villa Iris, Viale Obbia 3, 47922 Torre Pedrera, Prowincja Rimini, oddalona 50 m od plaży

TERMIN WYJAZDU:
Wyjazd: 16 lipca: Koszalin Parking ul. Przemysłowa 4 godz. 20:00, Kołobrzeg Basen MOSiR ul. Łopuskiego 38, godz. 21:00
Przyjazd: 25 lipca: Kołobrzeg Basen MOSiR ul. Łopuskiego 38, około godz. 15:00, Koszalin Parking ul. Przemysłowa 4 godz. 16:00

KADRA OBOZU
 – Kierownik Obozu
Wychowawcy:
– 

KOSZTY UCZESTNICTWA
Cena i zniżki Summer CAMP
:
3300,00 zł
3250,00 zł - rodzeństwo
3200,00 zł - Osoby uczęszczające na Szkółkę (min. 5 miesięcy w roku Szkolnym 2023/2024), 3150,00 zł. rodzeństwo
Dodatkowe zniżki:
Przy wpłacie całości kwoty za Camp do 15 kwietnia 2024 r. – zniżka 100,00 zł, do 10 maja 2024 r. 50,00 zł
Dwa wyjazdy i więcej jednego lata 50,00 zł odliczane przy II wyjeździe 100,00 zł
Cena obejmuje:
Przejazd luksusowym autokarem, ubezpieczenie KL, NNW, TFG, TFP, 7 noclegów, wyżywienie FB, Opiekę kadry pedagogicznej, Wycieczki Rzym, San Marino, Milano Marittima, Mirabilandia, zajęcia sportowe, gry, zabawy, plażowanie i kąpiele w morzu, pizza PARTY.

PROGRAM:
Dzień 1 - wyjazd z Koszalina, Kołobrzegu
Dzień 2 - przyjazd do hotelu Villa Iris we Włoszech, zakwaterowanie, rozpoczęcie pobytu
Dzień 3- 8 - realizacja programu na miejscu (wycieczki do Rzymu, San Marino, Milano Marittima, Mirabilandia, plażowanie, animacje, spacery po Rimini
Dzień 9 - wykwaterowanie, wyjazd w stronę domu
Dzień 10 – powrót do Kołobrzegu, Koszalina w godzinach popołudniowych

WARUNKI UCZESTNICTWA
Warunkiem rezerwacji miejsca na obóz jest wypełnienie zgłoszenia dostępnego na stronie www.depka.pl oraz opłacenie (bezzwrotnego) zadatku w wysokości 600,00 zł w terminie 7 dni od momentu zgłoszenia lub otrzymania umowy.
Resztę kwoty należy wpłacić najpóźniej do 21 dni przed obozem.

Istnieje możliwość wykupienia Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Bezpieczne Rezerwacje z wyjazdu(31 powodów rezygnacji i 3 świadczenia). Zwrot 100% ceny imprezy. Koszt 110,00 zł Rezygnacja Super i Przerwanie, 160,00 zł Choroby Przewlekłe(CP) lub Kwarantanna(CQ), 190,00 zł Rezygnacja Super i Przerwanie CP+CQ.

Uczestnikami obozu mogą być osoby w wieku od 12 do 18 lat.

Wpłatę należy dokonać w Biurze Podróży DEPKA Travel ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg lub na konto: Mbank 74-1140-2004-0000-3602-4583-0590

Dodatkowe informacje  tel.: 730-55-61-61, e-mail: travel@depka.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! ZAPRASZAMY!!!

Obozy i kolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty.

UWAGA!!!
PROSZĘ NAJPIERW WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I POCZEKAĆ NA UMOWĘ ZWROTNĄ Z WSZYSTKIMI NIEZBĘDNYMI INFORMACJAMI

Pliki do pobrania:

Umowa wzór do wglądu

 Oferta Torre Pedrera Rimini

Ogólne Warunki Umowy

Zgody Marketingowe

 Karta Kwalifikacyjna Torre Pedrera Rimini

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji

Szczegółowy program

Niezbędne rzeczy do zabrania

Formularz zgłoszeniowy


Dane zgłaszającego


Dane do faktury VAT


Uczestnicy


Dodatkowe informacje

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij